• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Дзвінки від колекторів: "боржнику", його рідним, оточенню, на роботу

  • Автор теми Admin
  • Дата початку
  • Відповіді 0
  • Перегляди 1K
Вже неодноразово підіймалася ця тема на форумі і багато відповідей було. Але спостерігаю, що все частіше з'являються нові питання з цього приводу.
Давайте їх розберемо детально.

e69c11ff0092367a39d37177aa1f49c1.jpg

Чи мають право дзвонити мені колектори за борги в МФО?​

Почати хотілося би з того, що дзвінки - це своєрідний метод стягнення. Звісно, вони можуть подати до суду, але для чого ця волокіта з паперами, втрата часу? Тому найпростіший спосіб надавити на "боржника" - телефонувати та просто задовбувати.

Чи мають вони право телефонувати? Так, мають. Якщо це не суперечить закону щодо колекторської діяльності. Але і тут вони його обходять банально: номери куплені пулом через оператора SIP-телефонії, а ще можна просто не представлятися.

Чому колектори телефонують рідним "боржника" та третім особам?​

От не знаю, але повинно бути ясно, що тиск через рідних або третіх осіб дає деякий результат. Коли починають поступати такі дзвінки, вони завдають незручностей рідним та третім особам. Тому вони намагаються якомога швидше припинити їх і починають давити на позичальника.

Згоден, далеко не кожен готовий терпіти цькування, образи, погрози. Але варто пам'ятати, що таким чином можна зіпсувати відносини. Мова йде якраз про відносини третіх осіб та родичів з позичальником. Але вони про це не завжди думають. В найголовніше те, що стосунки псуються не через борги, а фактично через дзвінки тупих дзвонілок. Нажаль, не кожен це розуміє. В пройде час і можна буде й пожаліти за те, що раніше зіпсували стосунки.
kak-vyglyadit-kollektor.png

Як діяти, щоб запобігти дзвінкам колекторів оточенню, рідним, третім особам?​

По правді кажучи, це дуже просто зробити. Достатньо просто перестати розмовляти з ними. Зовсім.
Але ж ви зараз спитаєте: а як бути з третіми особами? Да ніяк! Якщо їм подобається розмовляти з позбавленими розуму особами, то хай собі розмовляють. Як припинять розпинатися перед ними, то й дзінки скінчаться.

І варто пам'ятати: ваші розмови з умовними кредиторами не зменшать ступінь ризику дзвінків третім особам. Їм не розмови потрібні, а ваші гроші, які ви заробили, працюючи на роботі.

Чи варто переживати, що комусь подзвонять? Ні. Щоб гарантовано не подзвонили, то ж пройдіть та сплатіть всі їх "хотілки". Але для себе спочатку вирішить, чи варто воно того?!

Обійняв.
 
Назад
Угорі Унизу