• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Борг в BitCapital майже в 10 разів більше тіла кредиту

• Автор теми HHH
  • Дата початку
  • Відповіді 188
  • Перегляди 5K
Ні в якому разі я нічого не пропоную я вам сказав свою позицію так як я пройшов з ними весь геморой просто вам сказв але ви накинулись на мене
На вас накинулись, потому что написали, что выхода нет, 10 из 10 отдают, ведь это такие страшные люди.
Это не правда.

На вас накинулись, потому что написали, что выхода нет, 10 из 10 отдают, ведь это такие страшные люди.
Это не правда.
Дивіться я кажу за те що в кого було протермінуваня 50 днів + той знає що вони роблять

У меня позыка у 17 мфо.
А 23 чи 24 то теж можна гордитись,як думаєте? Цікавить Ваша думка.
У меня 0 долгов, кто больше?)) Но я до сих пор с вами ради интереса и желания лишний раз, хоть через кого-то, но напомнить битам, что они упыри :crazy: :punish:
Дивіться я кажу за те що в кого було протермінуваня 50 днів + той знає що вони роблять
Так расскажите нам, интересно пипец))) Хочу живого представителя биткепитал своими глазами увидеть, возможно последний раз в его свободной жизни)

я знайду скріни те що вони писали в вайбері скину сюди
Мені дуже цікаво. як вони могля взнати моє місце проживання орендованої кварти ? поверх ? номер квартири ?

да я заплатив і ще пару знайомих заплати і більшість на цьому форумі теж заплатили я з біт кепітал зустрівся ще в серпні минулого року про них інфи не було взагалі

Мені дуже цікаво. як вони могля взнати моє місце проживання орендованої кварти ? поверх ? номер квартири ?
Элементарно. Достаточно 9 классов образования, чтоб уметь это делать)))

Та я ще молодий дурний зелений той взяв 18 років а інша справа люди яким 25+ то вже таке
Кредити беруть не тількі ті,хто в віці 18 років. Для того щоб брати кредит,у кожного були свої обставини. І від віку це не залежить.

Кредити беруть не тількі ті,хто в віці 18 років. Для того щоб брати кредит,у кожного були свої обставини. І від віку це не залежить.
100% не через хороше життя в цю яму лізуть Но не потрібно розумного корчити коли сидиш в ямі з гімном

Вы даже не представляете, СКОЛЬКО всего интересного про вас есть просто в свободном доступе в интернете))

Мне достаточно хотя бы номера телефона, или настоящие ФИО, или ник в какой-нибудь соцсети, чтоб написать вам вашу биографию и выложить вам на листике всё, чем вы обычно занимаетесь и кто вас окружает. Что уж говорить, если вы еще дадите мне свой ИНН и фотку паспорта...

Останнє редагування:
Доброго дня. Підскажіть, що робити в такій ситуації з BitCapital?
Брала 150 usdt, протермінування 53 дні і зараз маю віддати 1006 usdt. Розсилка по всій телефонній моїй книзі з розшуком мене.
Переглянути вкладення 147872
а можна номер цього мамкіного пугатєля? Я максимально якісно його потролю)))))))

100% не через хороше життя в цю яму лізуть Но не потрібно розумного корчити коли сидиш в ямі з гімном
Я не вважаю,що сижу в ямі,да ще й гімном. Ви чи я чи інші люди самі вирішуєм чи це яма,чи початок нового життя. І,так ... я не корчу з себе розумну, я дійсно розумна людина.

Ні не відчеплются з 10 боржників 10 закривають позику в мене був дуже гіркий досвід з ними якщо ви не закриєте позику то вони найдуть хто з близьких рідних на вас натиснуть щоб ви заплатили це залежно який термін протермінуваня я нічого вам не раджу просто кажу з свого досвіду взяв 100 відав 530 просто рідні заставили заплатити бо тиск на них був жесть

на форумі одна пані писала що до неї приїжали підсильні люди можете знайти якщо цікаво
а шо, чм0ньки з біткапіталу вже орудують у нас на форумі?))) прям 10 із 10 хДДД

Назад
Угорі Унизу