• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Правила Форуму

Основні правила форуму, які є обов'язковими до виконання. Реєструючись на Форумі "АнтиКоллектор" та починаючи спілкування, Ви погоджуєтесь з ними та зобов'язуєтесь виконувати.

Відразу звертаємо вашу увагу, що наш форум мультимовний! Кожен спілкується тією мовою, якою зручно, але так, щоб інші користувачі розуміли. Також, наш форум аполітичний! Давайте поважати один одного!
=========================

Обов'язково ознайомтеся з  Умовами та правилами, а також з Політикою конфіденційності

=========================
Загальні правила
(Правила доповнюються та редагуються)
1. Реєстрація
1.1. Зареєструватися на форумі має право будь-який користувач.
1.1.1 Кожен зареєстрований користувач має право вільно висловлювати свою думку, яка може не збігатися з думкою адміністрації.
1.2. При реєстрації вказуйте нікнейм, що читається, уникайте імен типу "dgghfffhj" або "1754785" та їм подібних.
1.2.1. Користувач має право самостійно обирати ім'я (нік), під яким він братиме участь в обговореннях на форумі. Але заборонено використовувати імена (ніки) з нецензурною лексикою.
1.3. Реєструючись на форумі, Ви приймаєте всі умови та правила та зобов'язуєтесь їх виконувати.
1.4. Після реєстрації обов'язково максимально заповніть профіль та встановіть аватарку (не обов'язково, але бажано)
1.5. Мета форуму - захист законних прав та інтересів громадян України та обговорення спірних моментів, що виникли внаслідок невиконання договірних зобов'язань.
1.5.1. Захист прав та інтересів громадян здійснюється виключно у правовому полі та відповідно до чинного законодавства України.
1.6. Адміністрація форуму не закликає до невиконання договірних зобов'язань.
1.7. Якщо Ви хочете дізнатися, як взяти кредит та не виплачувати його надалі – можете сміливо залишити Форум. Тут не дадуть Вам така порада.
1.8. Кожен користувач зобов'язаний прийняти Правила Форуму та дотримуватись їх.
 
2. Спілкування на форумі
2.1. Дотримуйтесь коректної манери спілкування. Мати, образи, заклики до масових заворушень, екстремізм, розпалювання міжнаціональної ворожнечі, заклик до незаконних дій, пропаганда насильства, загрози заподіяння фізичної шкоди собі чи іншим особам та інше на форумі заборонено!
2.1.1. Заборонено: пропаганда ворожнечі, а також дискримінаційні або зневажливі висловлювання щодо людини або групи осіб на підставі расової чи етнічної приналежності, національності, віросповідання, статі, віку, інвалідності, статусу учасника бойових дій, сексуальної орієнтації, гендерної самоідентифікації чи інших ознак можлива систематична дискримінація чи маргіналізація.
2.2. Під час звернення до користувача використовуйте кнопку "Нік у відповідь". Так буде зрозуміло, до кого Ви звертаєтесь і користувач буде повідомлено про те, що але згадали у темі.
2.3. ССтворюючи нову тему, обов'язково вкажіть інформативний заголовок, а також інформативний опис теми. Теми із заголовком "допоможіть", "що робити?" і тому подібні редагуватимуться або видаляться.
2.5. На форумі відсутня попередня перевірка тем і публікацій, що відкриваються. Як тільки ви надсилаєте повідомлення, воно відразу публікується на форумі. Адміністрація форуму знімає з себе відповідальність за зміст повідомлень, які публікують користувачі. Відповідальність за зміст повідомлення несе тільки його автор.
 
3. На форумі ЗАБОРОНЕНО:
3.1. Несанкціонована реклама МФО, онлайн-позик, всілякі умовляння оформити кредит (за останнє – довічний БАН).
3.1.1. Заборонено співробітникам банків, мікрокредитних організацій, факторингових агентств створювати теми з пропозицією "договоритися" або пропонувати подібне в темах користувачів або аналогічне за допомогою особистого листування. Якщо хтось із користувачів виявить бажання домовитися, він сам зателефонує Вам.
3.1.2. Заборонено розміщення реклами різних "організацій", що пропонують видалення з баз МФО, а також організацій, які виступають посередниками між МФО та позичальником
3.2. Розміщення партнерських посилань різних мікрофінансових організацій, онлайн-позик та інших сервісів, що суперечать напряму Форуму.
3.3. Використовувати КАПСЛОК у заголовках тем і повідомленнях.
3.4. Поглиблене обговорення політики. Наш Форум є аполітичним, ми не маємо відношення до політики. У разі обговорення окремих політичних тем не переходьте на особи, не принижуйте, не ображайте одне одного. Пам'ятайте, що політика – це не наш профіль! За конкретні заклики до будь-яких конкретних дій на політичній основі, користувачі будуть покарані аж до блокування.

3.4.1. переслідування, залякування чи знущання щодо людини чи групи осіб.

3.5. Вимагати персональні дані користувачів, включаючи скріншоти повідомлень, особистих кабінетів, договорів, SMS-повідомлення, номер телефону та інші дані. Всі дані, які користувач вважатиме за потрібне, він публікує виключно за власним бажанням.
3.6. Створювати клони користувачів. При створенні облікового запису з однієї IP-адреси або після блокування користувача, всі клони будуть заблоковані довічно.
3.7. Оффтоп у темах. Заборонено обговорення того, що не має відношення до самої теми.
3.8. Флуд! На форумі заборонено флуд у всіх його проявах. Що таке флуд? Це повідомлення, що не несуть ніякого смислового навантаження, або набір букв або слів.
3.9. Використання червоного кольору для тексту в повідомленнях. Тільки Адміністрація та Модератори мають право використовувати його для попередження користувачів або звернення уваги користувачів.
3.10. Ззаборонено будь-які провокації, спрямовані на підрив репутації форуму та репутації Адміністрації форуму. Якщо Ви на форумі перебуваєте лише з цією метою, можете залишити його.
3.11. На Форумі заборонено піар та рекламу будь-яких каналів YouTube, Telegram-каналів, груп Фейсбук тощо, без узгодження з Адміністрацією. Всі повідомлення з піаром буде видалено, користувач може бути заблокований.
3.12. Заборонено розміщення будь-яких відео-роликів та посилань з шахрайських груп та каналів.
3.13. заборонено розміщувати теми та повідомлення з проханнями або пропозиціями про злам програм, програм, веб-ресурсів або про стороннє втручання в їх роботу.
3.14. Публікація персональних даних, які були видобуті незаконним шляхом або публікація персональних даних без дозволу тих, чиї дані публікуються. За це порушення передбачене постійне блокування користувача. Також, при порушенні цього пункту Правил, Адміністрація форуму залишає за собою право передати інформацію про користувачів, які оприлюднили чужі дані до правоохоронних органів.
3.15. Використовувати аватарки та інші зображення еротичного змісту чи характеру. Також забороняється розміщення матеріалів (фото, відео та ін.) еротичного характеру.
3.16. Кросспостинг (приміщення одного і того ж посту або дуже схожих постів певного змісту відразу на кілька розділів або тем форуму)
 
 
4. Посилання на форумі
4.1. На форумі не заборонено розміщувати різні посилання на інші ресурси. Але перш, ніж розміщувати її, переконайтеся, що таке ж посилання не розміщувалося вже на форумі
4.1.1 Заборонено саморекламу та часте розміщення посилань.
4.2. ЗАБОРОНЕНО розміщувати реферальні посилання на сайти, що пропонують мікропозики та інші кредити. Також заборонено розміщувати звичайні посилання на сайти, що надають мікропозики та онлайн кредитування, крім випадків, коли користувач хоче вказати організацію, з якою мав неприємний досвід спілкування.
 
5. Адміністратори та Модератори
5.1. Адміністратор та Модератори мають право винести попередження користувачеві за порушення правил Форуму.
5.2. Адміністратор і Модератори мають право заблокувати користувача за грубе порушення правил або систематичні порушення правил після кількох попереджень.
5.3. Час блокування користувача вибирається Адміністратором або Модераторами індивідуально за сукупністю порушень або їх тяжкості.
5.4. Дії Адміністратора та Модераторів публічно обговорювати заборонено. Якщо Ви не згодні з діями Модератора або Адміністратора - напишіть Адміністратору про це через особисті повідомлення або через форму зворотнього зв'язку
 
6. Реклама та рекламні обговорення
6.1. Заборонено обговорення та реклама аналогічних проектів для позичальників та юристів у темах та у підписах, без попереднього погодження з Адміністрацією.
6.2. Заборонено публікувати посилання (з відгуками тощо) на проекти подібної тематики. У тому числі телеграм-чати (особливо), групи у фейсбуках, канали youtube.
 
7. Покарання
7.1. Покарання за порушення Правил - штрафні бали, обмеження доступу на Форум, тимчасове блокування (бан) користувача, постійне блокування користувача, ві вже не зможете зареєструватися на форумі ніколи.
7.2. Перше попередження виносить Адміністратор або Модератор за порушення Правил форуму не більше 10 балів. Термін їх ануляції трохи більше 1 месяца.
7.3. Всі наступні попередження виносяться Модераторами або адміністратором на їх розсуд, але не більше 30 балів за порушення і не більше 12 місяців для його ануляції.
7.4. Систематичні порушення Правил Форуму ведуть до блокування користувача. Вона може бути тимчасова (від кількох годин до кількох місяців) або постійна. Блокування користувача можливе після отримання понад 100 штрафних балів.
 
8. Заключні положення
8.1.  Реєструючись, Ви погоджуєтесь із цими правилами, зобов'язуєтесь виконувати вимоги проекту загалом, а також вимоги законодавства України. Ви погоджуєтесь отримувати розсилку нашого проекту, від якого можете будь-якої миті відписатися (у налаштуваннях профілю)
8.2. Адміністрація проекту не несе відповідальності за якість та зміст рекламних матеріалів, поради, за діяльність та оголошення рекламодавців, а також: публікацію недостовірної інформації, порушення прав інтелектуальної власності, фотографій та іншого. За достовірність інформації несуть відповідальність користувачі, які її опублікували.
8.3. Якщо те чи інше повідомлення знаходиться на проекті, це не означає, що Адміністрація проекту беззастережно погоджується з його змістом.
8.4. До будь-яких послуг, які надаються учасниками на проекті, Адміністрація не має відношення. Угоди, що здійснюються двома сторонами, здійснюються на їхній страх і ризик. Ми наполегливо рекомендуємо користуватися послугами перевірених учасників проекту (юристи, адвокати, компанії) та перевірених сервісів.
8.5. Теми, дописи, акаунти користувачів не видаляються!

 

  • Опубліковано
    30 Гру 2018
  • Переглядів
    103,545
Назад
Угорі Унизу