Добрий день!
Моя історія почалася навесні у 2021 році. Буду писати стило і коротко, тому, що моя історія дуже важка і довга. Народження другої дитини, чоловік отримав травму на роботі, захворіла мати, помер батько, мешкаємо всі разом, дуже захворіла дочка і на даний час і зараз хвора, розлучення з чоловіком, залишаюся з весь час офіційно працювала тільки я, отже як ви вже зрозуміли проблема на проблемі, на все коштів не вистачало, тому все почалося з простої кредитки, ну а же потім перекредитування, потім хотілося підзаробити увязалася в інвестиції, прогоріла, отам реально лохотрон. Я нікому не говорила із своїх рідних про свої проблеми. Тримала все в собі. І одного вечору у мене трапилася така паніка, я думала що це кінець, але випивши заспокійливого, взявши себе в руки, почала думати як бути. Почала шукати в інтернеті як бути, і от на щастя мені на очі потрапляє реклама про ЮК "ЗВІЛЬНЕМО". Залишивши заявку, мені відразу відповіли, а це на хвилиночу була одинадцята ночі. Ми відразу все проговорили, про те що шлях буде не легкий. Збір документів, збір всієї інформації із лікарнів, про стан здоров'я кожного із родини, та дуже багато чого, щоб зайти до суду із правою про банкрутство. П'ять місяців готувалася справа, і в ЮК "ЗВІЛЬНЕМО" все ВИЙШЛО. Я зараз проходжу план реструктуризації, і це ЧУДОВО. Я спокійно живу, мені ніхто не погрожує, не кажуть що заберуть у мене все що маю, я під захистом суду, просто дотримуюся правил які постановив мені суд і все. А ЮК "ЗВІЛЬНЕМО" реально працює!!!! Так звичайно їм потрібно платити за їхні послуги, так а кому зараз плтити не треба, але ви банкам будете платити без кінця і краю, а вони реально вам можуть допомогти, якщо звичайно ви хочете. Дякую їм велике за допомогу!!!Мене змінилося життя на краще!!Я задоволення!!
Моя історія почалася навесні у 2021 році. Буду писати стило і коротко, тому, що моя історія дуже важка і довга. Народження другої дитини, чоловік отримав травму на роботі, захворіла мати, помер батько, мешкаємо всі разом, дуже захворіла дочка і на даний час і зараз хвора, розлучення з чоловіком, залишаюся з весь час офіційно працювала тільки я, отже як ви вже зрозуміли проблема на проблемі, на все коштів не вистачало, тому все почалося з простої кредитки, ну а же потім перекредитування, потім хотілося підзаробити увязалася в інвестиції, прогоріла, отам реально лохотрон. Я нікому не говорила із своїх рідних про свої проблеми. Тримала все в собі. І одного вечору у мене трапилася така паніка, я думала що це кінець, але випивши заспокійливого, взявши себе в руки, почала думати як бути. Почала шукати в інтернеті як бути, і от на щастя мені на очі потрапляє реклама про ЮК "ЗВІЛЬНЕМО". Залишивши заявку, мені відразу відповіли, а це на хвилиночу була одинадцята ночі. Ми відразу все проговорили, про те що шлях буде не легкий. Збір документів, збір всієї інформації із лікарнів, про стан здоров'я кожного із родини, та дуже багато чого, щоб зайти до суду із правою про банкрутство. П'ять місяців готувалася справа, і в ЮК "ЗВІЛЬНЕМО" все ВИЙШЛО. Я зараз проходжу план реструктуризації, і це ЧУДОВО. Я спокійно живу, мені ніхто не погрожує, не кажуть що заберуть у мене все що маю, я під захистом суду, просто дотримуюся правил які постановив мені суд і все. А ЮК "ЗВІЛЬНЕМО" реально працює!!!! Так звичайно їм потрібно платити за їхні послуги, так а кому зараз плтити не треба, але ви банкам будете платити без кінця і краю, а вони реально вам можуть допомогти, якщо звичайно ви хочете. Дякую їм велике за допомогу!!!Мене змінилося життя на краще!!Я задоволення!!